Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sud jako estetický doplněk

Varování: Jestli jste se rozhodli mít sud jako estetický doplněk, nelze ho reklamovat z důvodu seschnutí sudu, následného uvolnění obručí či netěsnosti. Sud je primárně určen pro staření alkoholu.

 Pokud jste si koupili sud, abyste ho měli doma, v pergole, nebo jako stolek, pak musíte zajistit obruče sudu. Jak je uvedeno výše, tak sud seschne a obruče se uvolní. Vypadnou obruče a musíte je zpět naklepat. Abyste zabránili tomuto normálnímu jevu, zajistíte obruče. Nejjednodušší způsob  - vyvrtáte do každé obruče vrtákem na železo 4 otvory. Provrtáte jen kov a snažíte se, abyste moc nevrtali do dřeva. Otvory udělejte rozumně, aby byly ve stejném rozestupu. V železářství koupíte vrut s kulatou hlavou stříbrné barvy (nebo hřebíky) – menší délky na obruče, co jsou u čela a trochu větší do dalších. Menší vruty z toho důvodu, abyste je neprovrtali skrz. Usadíte vruty a je hotovo. Sud v tomto případě můžete nalakovat barvou (jinak je to zakázáno), obruče také. Je to jen na Vás.

img_20171220_160903.jpg

img_20171220_161121.jpgimg_20171220_162237.jpgimg_20171220_164540.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anna Feketova - Sud na ozdobu

Dobry den chtela bych se zeptat n cenu sudu a dodaci lhutu, dekuji s pozdravem Feketova.

Levnesudy - Re: Sud na ozdobu

Dobry den,
Sudy máme skladem až na 100l. Ty jsou na objednávku(dodani cca do měsíce). Zboží zasíláme maximálně do tří pracovních dnů od objednávky.Ceny sudů naleznetev menu - kategorie. S pozdravem levnesudy.cz